Kdo jsme a co děláme?

Váš úspěch je pro nás motivací

Naše firma pracuje v oboru wellness. To je dnes velmi rychle se rozvíjející obor, který je v dnešní době velmi populární. 

Že Vám to moc neříká? Říkáte si, že v to nebude nic pro Vás? Nevadí, vše Vás naučíme a stále budeme po vašem boku. Máme vybudovaný rozsáhlý školící a podpůrný systém, jenž Vás krok po kroku povede až k Vašim výdělkům.


Koho hledáme?

Základní podmínkou je minimální věk 18 let. Práce je vhodná i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo důchodce. Můžete pracovat na hlavní nebo na vedlejší činnost. Můžete to mít jako přivýdělek k Vaši aktuální práci, podnikání nebo ke studiu.

Co vám můžem nabídnout?

  • Časovou flexibilitu
  • Práci můžete vykonávat kdekoliv - doma, v kanceláři nebo u moře.
  • Nejste vázání žádnou pracovní dobou, práci si uděláte kdy chcete. 
  • Firemní školení - vše Vás naučíme, poradíme jak postupovat, jak nejrychleji dosáhnout výsledků

Co budu dělat?

Správná otázka. Můžete se zabývat maloobchodem. Co to je? Jednoduše prodávání produktů. Ale nemusíte se bát, nejste vázání žádným minimálním odběrem, žádný minimální obnos či něco podobného. Že to není pro Vás? Myslíte si, že to nezvládnete? Nemusíte se bát, máme vybudovaný rozsáhlý školící a podpůrný systém, jenž Vás krok po kroku povede. Navíc stále někdo z nás s Vámi bude, takže Vám můžeme kdykoliv poradit nebo pomoct. Naší motivací a cílem je Váš úspěch. 

Druhou možností je rozšiřování týmu. Můžete hledat nové kolegy. Ale není to povinnost. Nemáme žádné limity. Můžete se zabývat pouze maloobchodem.

Důležité je vědět, že nejste vázání minimálním měsíčním obratem, počtem nových kolegů nebo minimem prodaných produktů. Nic takového po Vás nebudeme chtít, když si budete chtít udělat měsíc dovolenou, nikoho se nemusíte ptát, nikde si dovolenou nemusíte vybírat, prostě si ji událte.

Další důležitou věcí je, že prodáváme produkty, jenž jsou na trhu přes 30 let, aktuálně se prodávají v 92 zemích ( a stále přibývají další ). Navíc jsme jediní oficiální distributoři těchto produktů.


Kolik si vydělám?

Výdělek první měsít je 3000 - 5000 Kč, po půl roce kolem 25 000 Kč. Je to inviduální a záleží na vašem nasazení. Jsou kolegové, kteří si vydělají mnohem více, opravdu záleží na nasazení. Bez práce nejsou koláče, neslibujeme Vám žádné zázračné peníze bez práce. 

Naše filozofie

Našim cílem a motivací je Váš úspěch